معرفی آرسان تهویه نسیم


شرکت آرسان تهویه نسیم که به اختصارشرکت آتن نیز خوانده می شود

در دی ماه سال 1376 توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شد ، شروع فعالیتمان با طراحی و نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی تراکمی  آغاز گردید.
پس از سپری شدن دودهه ، خدمات فنی و مهندسی شرکت توسعه یافته و در حال حاضر فعالیت شرکت آتن ( آرسان تهویه نسیم ) را در بخش ذیل میتوان خلاصه کرد:

  • طراحی و ساخت چیلر تراکمی برای مصارف تهویه مطبوع و صنعتی
  • طراحی و ساخت  سردخانه فریونی برای مواد غذایی ، صنعتی ، دارویی و شیمیایی
  • طراحی و ساخت آیس بانک برای ذخیره آب سرد شده برای مصارف صنعت داروسازی ، لبنیات و...
  • طراحی و ساخت انواع برج های خنک کننده با بهره وری بالا و اینورتر دار
  • تعمیرات اساسی انواع چیلر های تراکمی با کمپرسور سیلندر پیستونی ، کمپرسور اسکرال و یا کمپرسور اسکرو و همچنین با انواع کندانسور آبی و یا هوایی
  • تعمیرات اساسی انواع سردخانه های فریونی
  • تعمیرات انواع کمپرسورهای فریونی
  • تعمیرات اساسی برج های خنک کننده مدور و مکعبی ؛ برنامه تعویض برج های فرسوده با برجهای نو
  • توزیع انواع تجهیزات فریونی از قبیل کمپرسور ، کندانسور و اواپراتور ؛ شیر برقی ، سایت گلاس ، لوله مسی و تجهیزات کنترل دما و فشار

ارزش های ما

اصلی‌ترین ارزش‌های کاری ما "ارائه خدمات و محصولات باکیفیت"، "صداقت" و "قابل اعتماد بودن" بوده است.

ما همیشه تمام تلاشمان را برای حفظ این ارزش‌ها کرده‌ایم و اهداف بلند و اعتبار حرفه‌ای خود را بر جزئیات کم‌اهمیت‌تر اولویت داده‌ایم. این نگاه به ما کمک کرده تا در طول دو دهه که از شروع کارمان گذشته است بتوانیم به بیش از دو  هزار واحد صنعتی  محصولات و خدمات خود را عرضه نماییم.

فعالیت ما

فعالیت ما در مراکز  پتروشیمی کارون ، منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر ، مجتمع پتروشیمی  رازی و شرکت نفت فلات قاره و حفاری نفت شمال در سالهای متمادی برگ زرینی از فعالیتهای ما در صنعت نفت و پتروشیمی میباشد و همچنین سابقه فعالیت در صنایع داروسازی ، مواد غذایی ، تزریق پلاستیک و تهویه مطبوع بیمارستانی و مراکز بزرگ تجاری  نیز در اقصی نقاط کشور توسط متخصصان  این شرکت مورد بهره برداری قرار گرفته است.

از سال 1395 نخستین پروژه برون مرزی خود را در شهر دوشنبه ازبکستان را که شامل 2 عدد چیلر های تراکمی 120 تن تبرید بود مورد سرویس و راه اندازی قرار دادیم و پس از آن با اجرای پروژه های چیلر و سردخانه در کشور عراق ، افغانستان و قزاقستان دامنه کاری به اسیای میانه و خاورمیانه نیز کشیده شد.
 امروزه با شروع دهه سوم فعالیت این شرکت اهداف خود را برای اجرای خدمات تعمیرات و سرویس نگهداری پیشگیرانه تجهیزات فریونی توسط کارشناسان مجرب تحصیلکرده  درتمامی نقاط کشور اعلام آمادگی نموده و همچنین با تشکیل تیمی از کارشناسان و تکنسین های حرفه ای مسلط به زبان انگلیسی برای پروژه های برون مرزی برنامه ریزی گردیده است.

 

ما متعهد هستیم تا هر روز قابل اعتماد بودن خود را از نظر فنی، تخصصی، مالی و مسئولیت اجتماعی ارتقا بخشیم. تمامی محصولات و خدمات این شرکت تحت گارانتی آتن سرویس می باشد.